Naša Ponuka

Ďalšie Menu

Tagy
Naspäť na predošlú stránku
Záhradné dekoračné kamene a skulptúry▼


Kameň nachádzal a stále nachádza využitie v stavebníctve, ale stále viac aj ako dekoračný a umelecký prvok, kedy vďaka zručnosti kamenárov a sochárov, vznikajú až umelecké diela. Svoje miesto si však kameň v rôznych formách a tvaroch našiel aj v prípade rodinných záhrad, kde je používaný na dekoračné účely v záhradnej architektúre. Dekoračný kameň, štrky a skulptúry môžete rozmanito kombinovať, čím docielite jedinečný a neopakovateľný vzhľad každej záhrady. Prírodný dekoračný kameň prinesie do vašej záhrady pohodu a príjemnú atmosféru.

 


 

dekoračné štrky dekoračné kamene
- sú zmesou časom a vodou zaokrúhlených prírodných kameňov, ktoré sú veľmi vhodné a často používané na dekoračné zásypy v našich záhradách, parkoch, okolo domov a rastlinstva. Svoje miesto si určite nájdu v okolí každého príbytku. - jedná sa  o mega veľké kusy okrasných travertínových a vápencových, kameňov rôznych farieb. Sú vhodným doplnkom záhrad a tak prispievajú k navodeniu príjemnej atmosféry. Dekoračný kameň je farebne stály a trvácny.

dekoračné záhradné skulptúry
- príjemný doplnok každej záhrady alebo okrasného jazierka. Je to ručne opracovaný kameň s motívom zvierat, kamennej ruže alebo iných motívov. Každá skulptúra je jedinečná a pôvabná svojou originalitou.

 

Dekoračný kameň a skulptúry ▼
 

Newsflash